|1397/03/29 - 29 خرداد 1397
اخبار
گزارش تصویری

جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر ساری

جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر ساری پیش از ظهر دوشنبه 21 خرداد 97 با حضور آقایان قاسمی ، مدینه ، آقامیری اعضای شورا و محبوب معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری با دستور کار بررسی طرح جامع گردشگری شهر ساری و بررسی طرح ساخت نرم افزار جامع فرآیند پیمان سپاری در تالار جلسات این شورا برگزار شد.

1397/03/21
سید مسعود مدینه در گفتگویی تفصیلی:

مگر آنهایی که در شهرداری مشغول به کار هستند از اسرائیل آمده اند که از اشتغال آنان ناراحتید؟!

به بهانه ی افتتاح و آغاز احداث پروژه های جدید شهرداری ساری فرصتی دست داد تا در یک مصاحبه ی اختصاصی گفت و گوی مفصلی با سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری پیرامون موضوعات مختلف مدیریت شهری داشته باشیم.

1397/03/19
از سوی اعضای شورای شهر ساری در "شب های سکوت" تأکید شد:

توجه به مقوله مهم فرهنگی باید همسنگ عمران و آبادانی مرکز استان باشد

تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر ساری با حضور در ویژه برنامه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری در شب های ماه مبارک رمضان که با عنوان "شب های سکوت" در حال برگزاری است، بر اهمیت مقوله فرهنگ و لزوم توجه به آن به طریقی که همسنگ عمران و آبادانی مرکز استان باشد، تأکید کردند.

1397/03/13
گزارش تصویری

مسابقات کشتی انتخابی شهرستان ساری یادواره مرحوم دباغی با حضور رئیس شورای شهر

مسابقات انتخابی کشتی آراد شهرستان ساری یادواره مرحوم ابوالفضل دباغی چهارشنبه 9 خردادماه 97 با حضور سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری و حسین دلیری رئیس اداره ورزش جوانان این شهرستان در خانه کشتی ساری برگزار شد.

1397/03/10
گزارش تصویری

ضیافت افطار به میزبانی قاسم قاسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ساری

ضیافت افطاری به میزبانی قاسم قاسمی عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر ساری چهارشنبه 9 خردادماه 97 و همزمان با شب میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) با حضور تعدادی از اعضای این شورا، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسینیه شاهزاده حسین ساری برگزار شد.

1397/03/10