|1399/04/14 - 14 تیر 1399
اخبار
در بازدید از پروژه احداث بازار بزرگ رضوی؛

کوروش یوسفی ساداتی: تلاش های سازمان عمران در آبادانی شهر ساری مشهود است

کوروش یوسفی ساداتی عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه توانمندی پرسنل سازمان عمران در اجرای پروژه های متنوع عمرانی اثبات شده است، گفت: به حمدالله با مدیریت صحیحی که در این سازمان صورت گرفته شاهد رفتار سازمانی منظم و منسجم در ارائه خدمات به مردم هستیم.

1399/04/12
گزارش تصویری

حضور اعضای شورای اسلامی شهر ساری در مراسم معارفه رئیس هیات کشتی مازندران

حضور آقایان شمشیربند، مدینه و آقامیری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ساری در مراسم معارفه عسکری محمدیان بعنوان رئیس هیات کشتی استان مازندران که صبح امروز چهارشنبه 11 تیر ماه 99 با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و روسای هیاتهای ورزشی در سالن اجتماعات خانه کشتی ساری برگزار شد.

1399/04/11
در فضايي صميمانه صورت گرفت ؛

ديدار معلولان با رئيس شوراي اسلامي شهر ساري

تعدادي از معلولان حركتي شهر ساري جهت طرح مشكلاتشان خصوصا در رابطه با حمل و نقل درون شهري امروز سه شنبه 10 تير 99 با شمشيربند رئيس شوراي اسلامي شهر ساري ديدار و گفتگو كردند .

1399/04/10
صبح امروز برگزار شد

نشست مشترك شوراي شهر ، شهرداري و بنياد شهيد پيرامون ساماندهي گلزار شهداي ساري

نشست مشترك شوراي اسلامي شهر ، شهرداري و بنياد شهيد صبح امروز يكشنبه 99/8/4 به منظور تبادل نظر و ايجاد هماهنگي جهت ساماندهي گلزار شهداي مركز استان و همچنين تعيين قطعات جديد شهدا و صالحين در تالار جلسات شورا برگزار شد .

1399/04/08
در جلسه شوراي شهر و شهرداري با هيات امناء مسجد صاحب الزمان آزاد گله مطرح شد؛

عمليات بازسازي مسجد صاحب الزمان آزادگله ( امامزاده عباس) در دستور كار قرار مي گيرد

جلسه شوراي شهر و شهرداري ساري با هيات امناء مسجد صاحب الزمان آزادگله صبح امروز يكشنبه 99/4/8 بمنظور بحث و تبادل نظر پيرامون بازسازي اين مسجد كه در جريان عمليات بازگشايي و تعريض خيابان امامزاده عباس تخريب و بازسازي آن در تعهد شهرداري ساري قرار گرفته بود ، تشكيل شد .

1399/04/08
تلاش پیگیرانه برای حل مشکلات بیمه ای پرسنل شهرداری

مکاتبه رئیس شورای اسلامی شهر ساری با شهرداری در خصوص ضرورت حل مشکلات بیمه ای پرسنل و پاسخ شهردار

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری پیش از این در نامه ای به شهردار خواستار حل مشکلات بیمه ای پرسنل شد و شهردار ساری در پاسخ از اهتمام شهرداری در جهت تحقق این امر خبر داد.

1399/04/07
پیام مشترک:

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش

علیجان شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر و عباس رجبی شهردار ساری به مناسبت سالروز شهادت شهید آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش پیامی صادر کردند؛ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی ساری، متن پیام به این شرح است:

1399/04/07
پیام مشترک:

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت دهه مبارک کرامت

علیجان شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر ساری و عباس رجبی شهردار مرکز استان در پیامی فرارسیدن اول تا یازدهم ذیقعده، دهه کرامت را تبریک گفتند؛ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، متن پیام به این شرح است:

1399/04/03
در بازدید رئیس شورای اسلامی شهر ساری از پروژه سازمان عمران مطرح شد:

سیاست تحسین برانگیز شهردار ساری در توانمند سازی سازمان عمران

علیجان شمشیربند با قدردانی از تلاش مرتضی بربسته رئیس و کارکنان سازمان عمران در تحوّلات صورت گرفته عمرانی گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در مجموعه شهرداری وجود دارد که می تواند در مسیر خدمت به مردم استفاده شود.

1399/03/31