|1399/01/17 - 17 فروردین 1399
اخبار
زلیکانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری خبر داد:

پیشرفت محسوس شش ماهه اخیر پروژه فاز دوم بوستان ملل

نماینده ناظر شورای اسلامی شهر ساری در سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری با بیان اینکه در شش ماهه دوم سال 98 عملیات پیاده روسازی و تثبیت جاده سلامت و فضاسازی بوستان ملل اجرا شده، از تداوم مراحل تکمیلی آن یاد کرد و گفت: عملیات انحراف مسیر و لایروبی رودخانه جهت فرآوری مصالح با دو برابر افزایش نسبت به شش ماهه اول سال گذشته، رشد مناسبی داشته است.

1399/01/17
گزارش تصویری؛

تقدیر نماینده ولی فقیه در مازندران از اهتمام مدیریت شهری ساری در مقابله با شیوع ویروس کرونا

آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ساری از فعالیت های مجموعه مدیریت شهری ساری در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

1399/01/17
در نامه رئیس شورای اسلامی شهر ساری به شهردار تأکید شد؛

اتخاذ تدابیر لازم جهت تسریع در اجرای پروژه نیروگاه زباله سوز

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری در نامه ای به عباس رجبی شهردار با اشاره به ضرورت تکمیل و راه اندازی نیروگاه زباله سوز و حمایت های شورا برای تحقق این امر بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم از سوی شهردار برای تسریع در کار تأکید کرد.

1399/01/11
پیام مشترک؛

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن میلاد امام حسین (ع)، حضرت عباس (ع) و امام سجاد (ع)

علیجان شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر ساری و عباس رجبی شهردار مرکز استان در پیامی فرارسیدن میلاد امام حسین(ع)، حضرت عباس(ع) و امام سجاد(ع)را تبریک گفتند.

1399/01/08
پیام مشترک؛

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید نوروز

علیجان شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر ساری و عباس رجبی شهردار مرکز استان در پیامی فرارسیدن سال نو و عید نوروز را تبریک گفتند؛ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، متن پیام به این شرح است:

1398/12/28
اسفندیار عشوری در جلسه شصت و ششم شورای شهر ساری:

شهرداری به راهکارهای جدید درآمدی نیاز دارد

اسفندیار عشوری عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به غیرواقعی بودن بودجه شهرداری تصریح کرد: همانطورکه قبلاً هم گفتم سال ۹۹ سال بحران شهرداری خواهد بود و لذا اجرای پروژه های عمرانی در سال جدید با دشواری هایی مواجه خواهد شد.

1398/12/28
سعید نجاریان تأکید کرد:

سلامت کارکنان خدمت رسان شهرداری باید در اولویت باشد/ لزوم پیگیری و نظارت شهرداری در پرداخت مطالبات پایان سال کارکنان شرکتی

سعید نجاریان عضو شورای اسلامی شهر ساری با اولویت دار‌ دانستن سلامت کارکنان سازمان های خدمات رسان شهرداری ساری در شرایط حاضر جامعه، بر ضرورت پیگیری حقوق و مطالبات پایان سال نیروهای شرکتی این نهاد تأکید کرد.

1398/12/28
فرامرز نقیبی عضو شورای اسلامی شهر ساری:

امروز شهرداری با همه موانع فعالانه دارد کار می کند

فرامرز نقیبی با بیان اینکه شکست کرونا عزم همگانی می طلبد از همه کسانی که در این روزهای حساس فداکارانه در صحنه خدمتگزاری حاضرند منجمله از استاندار مازندران و سایر مدیران، شهردار ساری و همکارانش، کادرهای درمانی خصوصاً پرستاران پرتلاش و همچنین کارگران شهرداری و آتش نشانان قدردانی کرد.

1398/12/28