|1398/08/23 - 23 آبان 1398
اخبار
با صدور پیام صورت گرفت:

تقدیر رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری از راننده تاکسی امانتدار ساروی

در پی بازگرداندن کیف پول حاوی مبلغی بالغ بر 800 میلیون ریال به صاحبش از سوی یک راننده تاکسی، کوروش یوسفی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری با صدور پیامی از امانتداری این راننده قدردانی کرد.

1397/07/26
صبح پنج شنبه 19 مهر 97 صورت گرفت:

تقدیر رئيس كميسيون فرهنگي شورای اسلامی شهر ساري و مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک و دو ساری از شهرداران مناطق سه گانه ساری بخاطر خدمات شایسته در آغاز سال تحصیلی 97-98

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری و روسای آموزش و پرورش نواحی دوگانه مرکز استان از شهرداران مناطق سه گانه ساری به پاس ارائه خدمات به مدارس شهر تجلیل کردند.

1397/07/19
در نامه اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر به عبوری تأکید شد:

ضرورت تقدیر شایسته از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری به پاس اجرای برنامه های متنوع در ماه مبارک رمضان

اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری در نامه ای به شهردار ساری خواستار تقدیر شایسته از تلاش ها و اجرای برنامه متنوع معاونت فرهنگی و اجتماعی این نهاد در ماه مبارک رمضان شدند.

1397/04/16
کوروش یوسفی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ساری:

بازدید معاون رئیس جمهور از پروژه های شهرداری ساری یک فرصت ایده آل برای مرکز استان است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری حضور معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت در ساری و بازدیدش از پروژه های بزرگ عمرانی را فرصتی ایده آل برای مرکز استان خواند.

1397/02/15
کوروش یوسفی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ساری:

فضای سبز میراث گرانبهایی است که باید آن را به بهترین شکل ممکن تحویل آیندگان بدهیم

آیین نکوداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری صبح سه شنبه 15 اسفندماه 96 به همت سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری با حضور آقایان قاسم قاسمی، سید علی آقامیری و کوروش یوسفی اعضای شورای اسلامی شهر ساری، تعدادی از معاونین شهرداری و مدیران عامل سازمان های تابعه شهرداری، برخی از روسای ادارات شهرستان و شهروندان ساروی در بوستان قائم برگزار شد.

1396/12/14