|1400/09/16 - 16 آذر 1400
کد خبر : 98754 مهر 1400

در چهارمین جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ساری مطرح شد؛

تقویت سازمان عمران شهرداری تا خودکفایی و درآمد زایی

چهارمین جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ساری عصر شنبه سوم مهر ماه ۱۴۰۰ به ریاست شهرام ایرجی و با دستور کار ساماندهی و تقویت سازمان عمران تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری در این نشست که با حضور سبحان بخشی، سید افشین راسخ ، علی عاشقان ، سید رحمان میرشجاعی و سید حسن احمدی برگزار شد ، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر ساری استعداد درآمد زایی سازمان عمران شهرداری را مورد توجه قرار داد و بر لزوم تقویت این سازمان و ساماندهی امکانات ، ماشین آلات و نیروی انسانی آن تاکید نمود.

شهرام ایرجی افزود : سازمان عمران از سازمانهای محوری شهرداری است و پتانسیل درآمد زایی بالایی دارد منتها با چالش هایی روبرو می‌باشد که باید برطرف شده و نسبت به تقویت آن اقدام گردد.

وی در همین راستا پیشنهاد کرد گزارشی از وضعیت ماشین آلات سازمان عمران ارائه تا در جهت ساماندهی آنها اقدام شود.

ایرجی همچنین خواستار تجهیز کارگاههای موزائیک و بتن جهت بازگشت به کار و فعالیت ، راه اندازی نمایشگاه فروش محصولات ساختمانی با پیوست طرح تشویقی و تهیه طرح توجیهی کارخانه سنگ شکن سازمان عمران شد و آنرا در راستای تقویت ، خودکفایی و درآمد زایی سازمان ضروری خواند.

گفتنی است در این جلسه طرح پیشنهادی سید رحمان میرشجاعی در زمینه کارآفرینی ( استفاده از کلبه های چوبی مستقر در سطح شهر برای عرضه کتاب با رویکرد تهاتر زباله خشک  و بکارگیری اقشار آسیب‌پذیر ، طرح ساماندهی گاری های دستی و عرضه محصولات و مصنوعات خاص شهر و استان و ایجاد برندهای تجاری و نیز طرح ساری شهر کارآفرین ) مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید