|1399/09/10 - 10 آذر 1399
کد خبر : 679317 مهر 1399اجتماعی

پیام مشترک؛

پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت فرارسیدن اربعین حسینی

اسفندیار عشوری رییس شورای اسلامی شهر و عباس رجبی شهردار ساری در پیامی فرارسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، متن پیام به این شرح است:

بِسمِ ربِّ الحُسَین (ع)

کاروان می رسد از راه...

اربعین حسینی نماد وفاداری، آگاهی و پایبندی به شخصیتی است که به فرموده رسول مکرم اسلام(ص)، سرور و سالار جوانان اهل بهشت است.

اربعین، یادآور مقاومت کسانی است که با حریّت و آزادگی در مقابل ظلم و ستم مستکبران زمانه سر فرود نیاورده و تن به سازش و تسلیم نداده اند؛ چراکه در اطاعت کامل از امام زمان خویش، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودند و اصل ولایت‌پذیری را به بهترین شکل برای همیشه‌ي تاریخ، جاودانه و ماندگار کردند.

امسال که به دلیل رعایت مسائل بهداشتی مربوط به انتشار ویروس کرونا، قدم های عاشقان کربلا امکان حرکت در مسیر قبله‌گاه عشق را ندارند، مردم عزیز ایران اسلامی، خصوصاً همشهریان عزيز ساروي که زبانزد علاقمندان و عزاداران واقعی سیدالشهدا و یاران باوفایش هستند، مستحكم تر از همیشه، با پاي دل، عازم زيارت حسینی می شوند و قلب‌هايشان را مملو از مهر حسين (ع) خواهند نمود.

اینجانبان، ضمن آرزوی توفیق برای همه عزاداران و سوگواران اربعین حسینی و از بین رفتن ویروس منحوس کرونا که آلام بشری را افزون کرده است، با تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی به محضر حضرت ولي عصر (عج) و مقام معظم رهبري (مدّظلّه‌العالي) قبولی سوگواري همه هموطنان گرانقدر خصوصاً ساروی های عزیز در ایام دهه آخر ماه صفر را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

     اسفندیار عشوری                                               عباس رجبی
رییس شورای اسلامی شهر ساري                                    شهردار ساری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید