|1400/09/16 - 16 آذر 1400
کد خبر : 560023 دی 1398

در بازدید از پروژه بهسازی ورودي جنوبی ساری؛

نقیبی: تلاش سازمان عمران در بهسازی ورودی جنوب ساری ستودنی است

فرامرز نقيبي رئيس كميسيون عمران شوراي اسلامي شهر و عباس رجبي شهردار ساري ضمن بازديد از پروژه بهسازي ورودي جنوبي ساري ، از روند پيشرفت اين پروژه ابراز رضايت و از تلاش مديريت و كاركنان سازمان عمران شهرداري كه اجراي اين پروژه را بر عهده دارد ، تقدير نمودند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري در جريان اين بازديد فرامرز نقیبی بهسازی و توسعه خدمات عمرانی در ورودی جنوبی ساری را نتیجه تلاش ها و زحمات مجدانه مدیریت و کارکنان سازمان عمران دانست و ابراز اميدواري كرد رشد روز افزون خدمت رسانی در این منطقه محقق گردد.

رئيس كميسيون عمران شوراي اسلامي شهر ساري با اشاره  به اهميت بهسازي ورودي هاي شهر ، اهتمام سازمان عمران در بهسازي ورودي جنوبي ساري را مورد توجه قرار داد.

شهردار ساري نيز در اين بازديد بر لزوم رعایت دقیق ضوابط فنی و اجرایی پروژه مذکور تاکید کرد و افزود : زیبایی منظر شهری و توسعه مطلوب فضای تردد شهروندان را در اجرای پروژه بلوار کشاورز هدف گذاری کرده‌ایم  و با توجه به توانمندی سازمان عمران، عملیات پیاده رو سازی و سایر مراحل تکمیلی پروژه را به  اين سازمان محول نموديم.

عباس رجبي طول این پروژه را 3 هزار و 200 متر اعلام کرد و  احداث 3 هزار و 500 متر کانال جهت هدایت آبهای سطحی، احداث جدول رفیوژ به طول 6 هزار و 200 متر، احداث جدول کانیو به طول 740 متر، نصب 104 تیر روشنایی ،  5 هزار متر مكعب عمليات خاكريزي ،  12هزار متر مربع آسفالت و تعريض معبر را از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه برشمرد.
 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید