|1399/11/04 - 4 بهمن 1399
کد خبر : 331226 مهر 1397

با صدور پیام صورت گرفت:

تقدیر رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری از راننده تاکسی امانتدار ساروی

در پی بازگرداندن کیف پول حاوی مبلغی بالغ بر 800 میلیون ریال به صاحبش از سوی یک راننده تاکسی، کوروش یوسفی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری با صدور پیامی از امانتداری این راننده قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، متن پیام یوسفی به شرح زیر است:

خبر بازگرداندن کیف پول حاوی مبلغی بالغ بر 800 میلیون ریال به صاحبش از سوی راننده تاکسی عزیزمان، باعث افتخار شهروندان شریف مرکز استان مازندران و اینجانب بعنوان نماینده مردم در پارلمان شهری گردیده است.

در روزگاری که اوضاع اقتصادی کشور عزیز اسلامی مان نابسامان ارزیابی می شود و درآمدها و هزینه های هم میهنان با مشکلات و چالش های جدی مواجه شده است، وجود چنین وجدان های بیدار و آگاهی چون «جناب آقای میثم جوانمرد» که جوانمردی را به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور رساند، مایه مباهات ماست و جای بسی توجه و البته تقدیر دارد.

این اقدام شایسته که با آموزه های دینی ما برابری می کند، می تواند به عنوان یک حرکت فرهنگی و اجتماعی قابل ملاحظه تلقی و از این راننده عزیز به گونه ای شایسته تقدیر و تکریم بعمل آید تا به اسوه ای برای رواج پاکدستی در میان مردم و مسئولان مبدل گردد.

اینجانب با اهدای درود به وجدان بیدار این بزرگمرد، به ریاست محترم شورای اسلامی شهر ساری پیشنهاد می کنم در فرصتی مناسب با برگزاری مراسمی در خور شأن این حرکت ارزنده ، از اخلاق مداری این شهروند شریف ساروی تجلیل بعمل آید.

کوروش یوسفی ساداتی
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری

افزودن دیدگاه




متن بالا را در زیر وارد کنید