|1402/01/11 - 11 فروردین 1402
کد خبر : 221018 اسفند 1401

یکشنبه 7 اسفند تشکیل شد ؛

هشتمین جلسه کمیسیون عمران در سال دوم فعالیت شورای اسلامی شهر ساری

هشتمین جلسه کمیسیون توسعه ، عمران و خدمات شهری شورای اسلامی شهر ساری در سال دوم فعالیت این نهاد یکشنبه 7 اسفند 1401 به ریاست سید افشین راسخ تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری در این جلسه که علی عاشقان ، شهرام ایرجی و سید حسن احمدی اعضای کمیسیون ، سعیدی معاون شهردار و مختاری رئیس سازمان عمران حضور داشتند ، در خصوص عملکرد این سازمان و نیازهای آن بحث و تبادل نظر شد .
راسخ رئیس کمیسیون عمران با تاکید بر اینکه سازمان عمران می‌تواند به خودی خود مولد باشد و بخشی از بار مالی شهرداری را بر دوش بگیرد ، تاکید کرد: البته این امر مستلزم کار جهادی است.
وی افزود: بازآفرینی شهری به عنوان مهمترین کار شهرداری و سازمان عمران باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس کمیسیون عمران با گله مندی از اینکه کارهای عمرانی محکم انجام نمی شود‌ گفت: کار باید جسورانه انجام شود و حق را باید مطالبه کرد.
علی عاشقان نایب رئیس کمیسیون عمران با اشاره به ضرورت توجه به اولویت های عمرانی شهر تاکید کرد: آسفالت مناطقی که آسیب بیشتری دیده آمد در اولویت قرار گیرد.
شهرام ایرجی عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه سازمان عمران برای آسفالت معابر یک تیم کارشناسی تشکیل دهد خواستار توجه به اولویت ها و نیازها در بحث توزیع آسفالت شد.
سید حسن احمدی نیز با اشاره به ضرورت جدیت در کارهای عمرانی گفت:
در خصوص مستهلک بودن کارخانه آسفالت باید بررسی شود که چه مقدار هزینه باید کرد تا کارخانه به روز شود و بتوان به صورت سه شیف کار انجام داد. مختاری رئیس سازمان عمران هم در این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت سازمان مزبور خاطر نشان کرد: برای کاهش یا رفع مشکلات به همکاری اعضای شورای اسلامی شهر نیازمندیم.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید