|1400/10/26 - 26 دی 1400
کد خبر : 1088615 آذر 1400

پیام مشترک:

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو

پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر و جواد طالبی شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن شانزدهم آذرماه، روز دانشجو پیامی صادر کردند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

۱۶ آذر به عنوان نقطه عطف مبارزات استکبار ستیزانه دانشجویان در سال ۱۳۳۲، برهه ای از تاریخ است که افق مبارزاتی این قشر فرهیخته در مسیر حق‌طلبی و مطالبه گری آنان را مشخص کرده است.

بدون تردید، دانشجو، مظهر بیداری و دانشگاه، نماد آگاهی‌بخشی و به فرموده حضرت امام خمینی(ره)، مبداء تحولات است. دانشگاه، به معنای مرکز تحرک و پویایی جوانان انقلابی و مسلمان است چراکه حضور فعال دانشجویان در عرصه فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و نیز تأثیرگذاری آنان در جامعه بر کسی پوشیده نیست.

اینجانبان، ضمن گرامیداشت ۱۶آذر، این روز بزرگ را به رهپویان علم و اندیشه خصوصاً همشهریان و دانشجویان عزیز ساروی تبریک عرض نموده و امید است دانشجویان، نخبگان و آگاهان جامعه، با تبادل آرا و ارائه اندیشه‌های تخصص‌محور به مجموعه مدیریت شهری، راه را برای توسعه فعالیت های عمرانی، فرهنگی و تأمین زیرساخت‌های اساسی پیشرفت، آبادانی و توسعه پایدار شهری به خوبی و درستی هموار سازند.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید