|1400/10/26 - 26 دی 1400
کد خبر : 108743 آذر 1400

در کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر ساری صورت گرفت ؛

بررسی شرایط سرمایه‌گذاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان مازندران در شهرداری ساری

پنجمین جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ساری با حضور مدیران بانک مهر ایران استان مازندران و به منظور بررسی شرایط سرمایه‌گذاری این بانک در شهرداری ساری عصر سه شنبه ۲ آذر ماه ۱۴۰۰ با مدیریت سید رحمان میرشجاعی نائب رئیس کمیسیون در تالار جلسات شورا تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری در این جلسه که سبحان بخشی و سید افشین راسخ اعضای کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر و علیزاده و حمیدی معاونان شهردار ساری ، طاهری مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان مازندران و رزاق پور رئیس شعبه مرکزی این بانک حضور داشتند ، پیرامون نحوه و میزان ارائه تسهیلات توسط بانک مهر ایران بحث و تبادل نظر شد .
سید رحمان میرشجاعی رییس جلسه اعلام کرد : با توجه به اهمیت موضوع و لزوم بررسی های تخصصی مقرر گردید در جلسه دیگری به جزئیات همکاری این بانک و شهرداری ساری و مسأله افتتاح حساب پرداخته شود.

گفتنی است سید ذوالفقار شریفی رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ساری که بدلیل انجام عمل جراحی در بیمارستان بسر میبرد در ابتدای این جلسه طی تماس تلفنی به مدعوین خیر مقدم گفت و از حضور مدیران بانک مهر ایران استان مازندران در جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری تشکر کرد.
وی با اشاره به ضرورت توسعه سرمایه‌گذاری در شهرداری مرکز استان افزود : شورای شهر ساری که ریل گذاری در این مسیر را پی میگیرد از همکاری کانونهای اقتصادی و سرمایه‌گذاری استقبال می کند.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید