|1399/11/04 - 4 بهمن 1399
کد خبر : 107422 آذر 1396فرهنگی اجتماعی

قاسم قاسمی رئیس کمیسیون طرح و برنامه شورای شهر ساری:

شهرداران مناطق در خصوص پرونده های کمیسیون ماده صد برخورد سلیقه ای نکنند

قاسم قاسمی رئیس کمیسیون طرح و برنامه شورای شهر ساری گفت: شهرداران مناطق در خصوص پرونده های کمیسیون ماده صد برخورد سلیقه ای نکنند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، قاسم قاسمی که در نهمین جلسه این نهاد سخن می گفت، با انتقاد از برخوردهای سلیقه ای با ارجاع پرونده ها از کمیسیون اول به دوم ماده صد شهرداری، خواستار همکاری بیشتر شهرداری های مناطق با شهروندان شد.

قاسمی با اشاره به اینکه از پرونده های کمیسیون دوم (تجدید نظر) ممانعت به عمل می آید از شهرداران مناطق خواست همکاری بیشتری با شهروندان داشته باشند.

وی به عدم رعایت مصوبات شورای دوره چهارم در خصوص ارزش افزوده در شهرداری نیز اشاره و تصریح کرد: شاهد هستم که این موارد به کمیته در آمدی شهرداری ارجاع نمی شود که باید در این خصوص پیگیری های لازم را داشته باشیم. مقرر گردیده از تاریخ اول شهریور 96 تمانی پرونده ها جهت تعیین میزان مبلغ ارزش افزوده به این کمیته ارسال گردد. 

رئیس کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر ساری با انتقاد از طرح دو فوریتی عضو دیگر شورا در خصوص پروژه دنیای آرزو گفت: با تجربه ی چند ساله ای که در امور قراردادها دارم می گویم نمی شود قراردادی به مبلغ 97 میلیارد تومان را در یک و نیم صفحه تنظیم کرد اما چنین توافقی جهت تائید از سوی شورا به بنده ارجاع نگردید اما از پیش نویس آن راضی نیستم. 

قاسمی در پایان با بیان اینکه اهمیت کمیسیون ویژه شهرداری مشخص نیست، گفت : پرونده های ممیزی می بایست در کمیسیون ویژه تعیین تکلیف گردند و لازمه آن همکاری شهرداران مناطق است.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید