بررسی برنامه های سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، در این جلسه که از ساعت 14 آغاز شد، کوروش یوسفی رئیس کمیسیون، قاسم قاسمی و سید علی آقا میری اعضای کمیسیون، مصطفی طاهری رئیس هیت مدیره و یاسر قربانی مدیر عامل سازمان فاوا حضور داشتند.

یاسر قربانی مدیر عامل سازمان فاوا در این جلسه به تشریح برنامه شش ماه اول و دوم سال 96 و عملکرد سازمان پرداخت و اعضای کمیسیون نیز پیرامون موضوعات مطروحه به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه که به ریاست کوروش یوسفی برگزار شد، سازمان  فاوا موظف گردید طرح های درآمدزایی کارت شهروندی (ساری کارت) به همراه جدول مقایسه ای در ارتباط با حفظ دستگاه های ساری کارت فعلی یا تعویض دستگاه ها را ظرف مدت 2 هفته به صورت مکتوب به کمیسیون فرهنگی گزارش دهد.

همچنین مقرر شد سازمان فاوا برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت سال 97 خود را با جزئیات دقیق تا پایان سال به کمیسیون فرهنگی ارائه نماید.

در این جلسه همچنین مقرر شد سازمان فاوا گزارشی از اقدامات خود از جمله ممیزی املاک، عکس هوایی ساری، قرارداد طراحی دیتابیس مکانی، لیست پرسنل سازمان فاوا و همچنین لیست کاملی از سیستم های تحویل شده به شهرداری با قیمت های تمام شده را به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ارائه دهد.

 

چاپ محتويات