|1400/02/02 - 2 اردیبهشت 1400
بياد سردار دلها

در نخستين سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سليماني

سيزدهم دي ماه يادآور واقعه جانگداز شهادت مظلومانه سردار دلها ، حاج قاسم سليماني و همراهانش و نيز تعدادي از فرماندهان مقاومت ميباشد . واقعه اي كه دل همه انسانهاي آزاده و حق جو را در ايران و منطقه به درد آورد .

1399/10/11

ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار گراميباد

روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري در پيامي فرارسيدن ولادت با سعادت عقيله بني هاشم ، پيام آور نهضت عاشورا حضرت زينب كبري سلام الله عليها كه در تقويم رسمي كشورمان به عنوان روز پرستار نامگذاري شده را به عموم شهروندان خصوصا پرستاران زحمتكش و فداكار تبريك گفت .

1399/09/29

علیجان شمشیربند: شورا در انجام وظایف قانونی خود کوتاهی نکرده است

علیجان شمشیربند عضو شورای اسلامی شهر ساری در جریان هشتاد و پنجمین جلسه رسمی این نهاد که عصر یکشنبه 16 آذر 99 برگزار شد با گرامیداشت روز دانشجو گفت: در سال 1332 دانشجويان دانشگاه تهران در اعتراض به حضور معاون رئيس جمهور آمريكا در ايران

1399/09/16
پيام تبريك

پيام تبريك شوراي اسلامي شهر ساري به مهندس دامادي

در پي انتصاب مهندس محمد دامادي نماينده سابق مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي و نماينده اسبق شهروندان ساروي در شوراي اسلامي شهر به سمت معاونت حقوقي و امور مجلس وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، پيام تبريكي از سوي شوراي اسلامي شهر مركز استان صادر شد . به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري متن اين پيام بشرح زير است :

1399/09/10
در پيامی به مناسبت هفته بسيج؛

عليجان شمشيربند: بسيج پيوند عاطفي بين دولت و ملت است

عليجان شمشيربند رئيس كميسيون فرهنگي و اجتماعی شوراي اسلامي شهر ساري در پيامي ضمن بزرگداشت هفته بسيج ، ياد و خاطره همه شهداي بسيجي را گرامي داشت و به تمامی بسيجيان پرتلاش و هميشه در صحنه در سراسر ميهن اسلامي خصوصا بسيجيان ساري خدا قوت گفت.

1399/09/02
شورای اسلامی شهر ساری
یادداشت ها