|1400/10/26 - 26 دی 1400
سه شنبه 21 دی 1400 صورت گرفت

بررسی مشکلات عمرانی و خدماتی کوی ۲۲ بهمن با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری

سبحان بخشی نائب رئیس و سید افشین راسخ ، علی عاشقان ، سید رحمان میرشجاعی و سید ذوالفقار شریفی اعضای شورای اسلامی شهر ساری عصر امروز سه‌شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ با حضور در کوی ۲۲ بهمن ضمن دیدار و گفتگو با اهالی و بررسی مشکلات و نارسایی های عمرانی و خدماتی مناطق مختلف این محله ، توصیه های لازم را جهت رسیدگی و رفع این مشکلات بعمل آوردند.

1400/10/22
پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری:

حماسه 18 دی 57 ؛ سند نقش آفرینی مردم ساری در پیروزی انقلاب اسلامی است

با نزدیک شدن به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جا دارد به روزهای حماسی انقلاب از جمله روز 18 دی سالروز قیام خونین مردم ساری اشاره کنیم که بتازگی سالروز این قیام را پشت سر نهادیم . در واقع مردم انقلابی و ولایتمدار ساری که با تقدیم شهدای والامقام همواره به نقش و رسالت خود در روند پیروزی انقلاب اسلامی عمل کرد، در 18 دی ماه 57 نیز در لبیک به دعوت معمار بزرگ انقلاب اسلامی و در کنار صفوف ملت انقلابی ایران در سراسر کشور، برای سرنگونی رژیم طاغوت قیام کرد.

1400/10/20
گزارش تصویری

سیزدهمین جلسه کمیسیون برنامه ، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر ساری به ریاست سبحان بخشی

سیزدهمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر ساری عصر امروز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ به ریاست سبحان بخشی و با حضور پرویز شعبانی ، سیدحسن احمدی ، سیدذوالفقار شریفی، علی عاشقان ، سیدافشین راسخ ، سیدرحمان میرشجاعی و سیدحسین یوسفی اعضای شورا ، سعیدی و حسینی معاونان فنی و شهرسازی شهردار و یوسف نژاد ، فضل الله نژاد و مرادی فر مدیران مالی ، تملکات و خان محمدی مسئول امور قراردادهای شهرداری تشکیل گردیده و آخرین طرحها و نامه های حوزه وظیفه مندی این کمیسیون بررسی شد .

1400/10/19
با هدف توسعه سرمایه‌گذاری در ساری صورت گرفت ؛

بازدید سید ذوالفقار شریفی و سرمایه‌گذاران از طرحهای شهری

سید ذوالفقار شریفی ایزدی رییس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ساری صبح امروز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ به اتفاق تعدادی از سرمایه گذاران بخش خصوصی از پروژه‌هایی که پتانسیل سرمایه‌گذاری دارند بازدید بعمل آورد .

1400/10/19
شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری در جلسه شورای اداری شهرداری :

شهرداری به گونه ای عمل کند که شهروندان تغییر و تحول اساسی را لمس کنند

جلسه شورای اداری شهرداری ساری سه شنبه 14 دی 1400 به ریاست پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر و با حضور سید حسن احمدی، شهرام ایرجی و سید حسین یوسفی اعضای این شورا ، معاونان شهردار، شهرداران مناطق و روسای سازمان های تابعه شهرداری ساری برگزار شد

1400/10/15
پیام مشترک

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر و جواد طالبی شهردار ساری در پیامی فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) را تسلیت گفتند؛ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری ، متن پیام به این شرح است:

1400/10/15
درجلسه کمیته سیاست‌گذاری بودجه سال 1401 شهرداری ساری ؛

نمایندگان شورای شهر بر تدوین بودجه منطقی و توزیع متوازن خدمات تاکید کردند

کمیته سیاستگذاری تدوین بودجه سال 1401 شهرداری ساری با حضور علی عاشقان، سید حسن احمدی و شهرام ایرجی نمایندگان شورای اسلامی شهر و مدیران مجموعه شهرداری تشکیل جلسه داد.

1400/10/11
عصر چهارشنبه 8 دی ماه 1400 صورت گرفت

حضور مسئولان بانک قرض الحسنه مهر ایران ( مازندران) درهفتمین جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ساری

هفتمین جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ساری عصر روز چهارشنبه 8 دی 1400 به ریاست سید ذوالفقار شریفی و با حضور مدیران بانک قرض الحسنه مهر ایران (مازندران) تشکیل شد .

1400/10/09
پیام مشترک:

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر و جواد طالبی شهردار ساری در پیامی نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی داشتند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، متن پیام به این شرح است:

1400/10/09
پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری :

حماسه 9 دی هوشیاری و بصیرت ملت بزرگ ایران را به جهانیان نشان داد

رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت : ماه دی در تاریخ انقلاب اسلامی از ماههای شاخص می باشد و خیلی از رخدادهای سرنوشت ساز در این ماه رقم خورده است . یکی از این رویدادها ، حماسه نهم دی می باشد که در آن به فرمان رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ، مردم هوشیار و همیشه در صحنه ی ما با حضور گسترده و شکوهمند خود ، پاسخ دندان شکنی به دشمنان و فتنه گران دادند.

1400/10/07
شورای اسلامی شهر ساری
یادداشت ها